Startinis puslapis

Kviečiame dalyvauti VU Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Vaikų ligų klinikos, Lietuvos vaikų nefrologų draugijos ir Lietuvos vaikų gastroenterologų ir mitybos draugijos organizuojamoje konferencijoje "Vaikų šlapimo organų ir žarnyno ligos - diagnostika ir naujos gydymo rekomendacijos", kuri įvyks kovo 25 d. (ketvirtadienį), 12 val. Webex platformoje.

Prisijungimo nuorodą atsiųsime kovo 24 d. jūsų nurodytu el. pašto adresu. Už dalyvavimą konferencijoje įskaitomos 6 kvalifikacijos kėlimo valandos.

Svarbi informacija: Konferencijos dalyvio mokestis - Lietuvos vaikų nefrologų draugijos ir Lietuvos vaikų gastroenterologų ir mitybos draugijų nariams nemokamai Kitiems dalyviams - 10 Eur Mokestį prašome pervesti ne vėliau kaip iki kovo 23 d. į sąskaitą: LIETUVOS VAIKŲ NEFROLOGŲ DRAUGIJA Įmonės kodas 195705545 Sąskaita LT65 7300 0100 0245 3568 Swedbank Atlikdami mokėjimą "Pervedimo paskirtis" skiltyje nurodykite dalyvio vardą, pavardę už kurį yra mokama. Apie dalyvavimą konferencijoje praneškite el. paštu: paule.stulginskaite@santa.lt tel. +370 656 46 622 Renginio programa pridedama čia.

 

 

 

Vilniaus universiteto mokslininkų projekto „Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl COVID-19 metu: grėsmės bei galimybės ekosisteminiu požiūriu“ pagrindiniai rezultatai ir rekomendacijos.

Detaliai su tyrimu susipažinti galite paspaudę čia

 

 

 

MODERNIOJI PEDIATRIJA 2020. RESPUBLIKINĖ NUOTOLINĖ MOKSLINĖ – PRAKTINĖ KONFERENCIJA.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, slaugytojams, visuomenės sveikatos specialistams; 7 val. profesinio tobulinimosi pažymėjimas. Išankstinė registracija: http://www.creativa.lt/renginys

Detalesnę informaciją galite rasti čia

 

   
www.manosvetaine.lt